מנוי פרחים לשבת

הם צבעוניים, הם ריחניים, הם מכניסים אור ואנרגיה טובה לבית, הם מהווים אמצעי להביע אהבה, הערכה, אכפתיות ומחשבה – ועם כל התועלות הללו, אין שום פלא שרובינו אוהבים פרחים.  אז אם אתם רוצים ליהנות מכל התועלות של הפרחים על בסיס שבועי, כל שאתם צריכים לעשות זה מנוי פרחים לשבת:

אתם אלו שמחליטים

מנוי פרחים לשבת מאפשר לכם להחליט באלו זרים אתם מעוניינים ולאן הם ישלחו – המנוי יכול להוות כפינוק עבורכם ועבור בני משפחתכם או כמתנה/ מחווה עבור ההורים, בן/בת הזוג או אנשים אחרים.
בכדי ליהנות ממנוי פרחים לשבת אשר יספק מענה על מלוא הדרישות, הצרכים והציפיות שלכם, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החנות אצלה תבצעו את המנוי בקפידה, תוך הבנה מקיפה של תנאי המנוי, העלויות ומה בדיוק הן כוללות.
אחרי שבחרתם את אותה חנות פרחים בראשון לציון או בעיר המגורים שלכם אשר מציעה את השירות, תתבקשו להשיב על מספר שאלות ייעודיות הנוגעות להעדפות ולצרכים שלכם לגבי זרי הפרחים ובין היתר:זר פרחים

  • עיצוב וגודל הזר – זרי פרחים יכולים להגיע בגדלים שונים ולהתאפיין בעיצובים שונים, כאשר בעת ההרשמה למנוי תתבקשו לציין את העדפותיכם.
  •  הסוגים או הצבעים של הפרחים המועדפים עליכם – האם אתם מעוניינים בזרים הומוגניים או הטרוגניים? האם יש לכם העדפות לסוגי פרחים מסוימים או לצבעים מסוימים.
  •  התקציב אותו אתם מייעדים למטרה – טווח המחירים של זרי פרחים הינו גבוה במיוחד וברוב המקרים, תהיה לכם אפשרות לעשות מנוי לזרים המותאמים לתקציב שלכם.
  •  כתובת למשלוח הזרים – האם אתם רוצים שהזרים ישלחו אליכם הביתה, למקום העבודה או אולי לכתובת אחרת?

אחרי שעניתם על כל השאלות וסיימתם לעשות את המנוי, השלב הבא יהיה רק לחכות לסופ"ש וליהנות מזר הפרחים שישלח אליכם.
כמובן, שאם יש לכם דרישות מיוחדות או שאתם מעוניינים בשינויים, כל שתצטרכו לעשות זה ליצור קשר עם חנות הפרחים ולעדכן לגבי השינויים.

יותר לא שוכחים

רבים יסכימו שאין כיף גדול יותר מאשר לקבל זר פרחים חגיגי וריחני בבוקר או בצהריי יום שישי וליהנות ממנו לאורך כל השבת (ובמקרים רבים גם לאחריה).
העניין הוא שבמקרים רבים, בין כל הבישולים, הסידורים וההכנות לקראת שבת, אנשים רבים שוכחים או לא מספיקים לקנות פרחים.
לכן, אם אתם נמנים על אותם האנשים, מנוי פרחים לשבת, יאפשר לכם ליהנות מזר פרחים בכל שבת מבלי שתדרשו לנקוט בכל פעולה (מלבד לפתוח את הדלת לשליח).

 

דילוג לתוכן