לא תאמינו מה אפשר לעשות עם שזירת פרחים אומנותית

ההשפעה הנפשית של פרחים היא אדירה, ומקורה בעבר העתיק של המין האנושי

ההשפעה של הפרחים על התחושות שלנו הינה ללא ספק אדירה. בכל רחבי העולם, הפרחים הינם סמל ליופי. כה רבה ההשפעה הנפשית של הפרחים עלינו, עד שבדתות רבות הם מיוחסים ללא פחות מהאלוהות. במזרח הרחוק מקובל להעניק לבודהה ולאלים המקומיים מנחות של זרי פרחים, והקישוט בתמונות של פרח ושילובו במספר אדיר של אגדות ומיתולוגיות מראה על חשיבות דומה בתרבויות נוספות רבות בעבר.

ההשפעה הנפשית של פרחים עלינו היא אדירה, הם משרים עלינו אווירה רגועה, ומטעינים אותנו באנרגיות חדשות. ישנם חוקרים הסבורים כי המקור של התחושות הללו, הינו ההתניה האבולוציונית שנוצרה אצלנו להישאר באזורים בהם פורחים פרחים. הסיבה לכך היא שפרחים מעידים על אדמה פורייה, על מים בכמות מספקת ועל חיות מרעה, מה שהופך את האזורים האלה לכדאיים להתיישבות אנושית.

שזירת פרחים אומנותית מאפשרת לנו לשלב שזרי פרחים גם באירועים שמחים וגם בעצובים

שזירת פרחים אומנותית הינה הביטוי העדכני ביותר של האהבה האנושית לפרחים. שזירת פרחים הינה מלאכה עדינה, אשר על מנת לשכלל אותה יש לעבוד במקצוע במשך שנים. אין גבול לרמת הידע והיכולת שניתן לצבור, כאשר חלק משוזרי הפרחים עוסקים במקצוע במשך עשרות שנים ופועלים לשכלל את מיומנותם ללא הרף. היתרון של שזירת פרחים אומנותית, הינו בכך שהיא מאפשרת לנו לשלב פרחים במגוון עצום של אירועים, חלקם שמחים וחלקם עצומים:

  • אירועים עצובים: שזירת פרחים מאפשרת לנו להפוך את הפרחים לנגישים באירועים עצובים. שילוב הפרחים באירועים אלו עשוי לסייע בשיקום הכאב, ובהתמודדות עם השכול והעצב. האנרגיות של הפרחים, פועלות במקרה זה כריפוי נפשי של ממש. על מנת ששילוב פרחים באירועים כאלו יתבצע בצורה נאותה, יש לעשות שימוש בשזירת פרחים אומנותית. היא תאפשר יצירת זרים בדיוק בגודל, בצבע ובצורה הנכונה לאופי האירוע.
  • אירועים שמחים: שזירת פרחים אומנותית תהפוך כל אירוע שמח לחגיגה אדירה של אור, צבע ואהבה. שילוב פרחים באירועים שמחים מקנה להם אופי טבעי יותר, והופך את החוגגים לדומים לאנשים שחגגו לפני אלפי שנים. שזירת פרחים אומנותית מאפשרת שילוב נכון של צבעי הפרחים, ומונעת התנגשות עם העיצוב הכללי של האירוע עצמו.

רק פרחים איכותיים ושזירת פרחים מושלמת יביאו לתוצאה הרצויה

חשוב לזכור כי שזירת פרחים הינה מקצוע מסובך. מעבר לשזירה עצמה, על החברה המספקת שירות להיות מודעת לאתגר האדיר העומד בפניה. יש לשנע פרחים רעננים מבעוד מועד, לשמור על טריותם לאורך זמן, ולבצע את השזירה קרוב ככל הניתן למועד האירוע. רק כך הפרחים יראו בשיא יופיים, והשפעתם על האירוע, בין אם שמח או עצוב, תהיה מקסימאלית.

דילוג לתוכן