זרי פרחים לאירועים

באילו אירועים נהוג להעניק פרחים?

נהוג להעניק זר פרחים לאירועים בהם נחגג מאורע חשוב ומשמעותי. זר פרחים לאירועים מיועד למסיבות אירוסים, חתונות, חגיגת ימי נישואים, ימי הולדת, בריתות ובנות מצווה. במאמר הבא נפרט מה הם שימושיו השונים של זר פרחים לאירועים באירוע החתונה.

מה הם השימושים של זרי פרחים באירוע החתונה

  • זר פרחים לכלה: נהוג להעניק זר פרחים לאירועים לכלת השמחה. כל כלה תתרגש לזכות בזר כלה שנשזר במיוחד עבורה. הרכיבו את הזר מן הפרחים אותם אוהבת כלת השמחה, והקפידו כי הוא יהיה תואם לצבע שמלתה. נהוג להעניק לכלות זרי פרחים לבנים וורודים.
  • זר פרחים לאם הכלה: נהוג להעניק זר פרחים לאירועים גם לאם הכלה. השיקעו בזר יפה וחגיגי אשר ישמח את האם במאורע החשוב הזה. גם במקרה זה רצוי להתאים את הזר לשמלת אם הכלה ולטעמה האישי. תוכלו לברר פרטי מידע חשובים אלו ממקורבי הכלה בטרם האירוע.
  • עמדת פרחים: עמדת פרחים הינה עמדת שזירת פרחים לאורחים המגיעים אל האירוע. מפעילות העמדה מקשטות את כל הנוכחים בזר פרחים לאירועים או בקשתות פרחים ופרחים בדש הבגד. בזכות עמדת שזירת הפרחים, כל אורח יצא מרוצה.
  • סידורי פרחים באולם: רצוי מאוד למקם זר פרחים לאירועים על כל שולחן באולם ובכל פינות החדר. וודאו כי הזרים יתכתבו זה עם זה מבחינה עיצובית ויתאימו לשאר קישוטי האולם.

זרי פרחים מקשטים ומשדרגים כל אירוע

אנו ממליצים לרכשו זר פרחים לאירועים מרובי אנשים והתרחשויות. זר פרחים לאירועים מעניק לבעל האירוע תחושה חמימה ונעימה ומאפשר לו לדעת כי הוא קרוב לליבכם. בעת תכנון חתונה, הקפידו על מתן זר פרחים לכלה ולאמה, על פיזור סידורי פרחים באולם ועל הקמת עמדת שזירת פרחים.

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן