הקמת גינות נוי

עברתם לבית חדש?תתחדשו. הסביבה עדיין יחפה וקירחת. הכול שומם. אתם ודאי רוצים להעשיר את הסביבה ולייפותה. לשירותכם שירותי גינון מקצועיים. ייעוץ, תכנון הקמה ותחזוקה של גינות נוי. הקמת גינות מחייבת תכנון מוקדם ומוקפד, שבמסגרתו צריכים להילקח בחשבון נתוני השטח, האקלים, זמינות החומרים השונים ובחינת אופן שילובם יחדיו, התקציב  העומד לרשותכם, האם אתם מתכננים ,רוצים או יכולים לתחזק את הגינה בכוחות ובמשאבים עצמיים ועודץ

סוף מעשה  בתכנון תחילה

על מנת להבטיח גינה יפה ומתוחזקת רצוי למסור את מלאכת תכנונה והקמתה לאדריכל גן ונוף. ייתכן כי לצורך הקמת הגינה, אשר מתכונתה ותכולתה ייקבעו ,כמובן, בעצה  אחת אתכם, האמורים להיות בעליה  ואלה שייהנו ממנה, חשוב לתכנן בקפידה את התשתית הנדרשת להקמתה:ייתכן כי תידרש עבודת עפר ליישור הקרקע. סביר להניח שתיבחן סוגיית טיב הקרקע וחיפויה. אם אתם רוצים גינה לתפארת ומוכנים להשקיע סכום כסף רב, יש אפשרות להעשיר את הגינה בבריכות נוי, במסלעות, בשבלים מסותתים ועוד.

הקמת גינות נוי

מאחר שגינה צורכת מים והואיל ומחיר המים האמיר מאוד בשנים האחרונות, חשוב תכנון מוקפד וחסכוני של נושא המים בכלל ושל אופן פריסתן של מערכות ההשקיה בפרט. את מתווה הגינה ניתן לקבוע בכפוף לאפשרויות השונות. אם הטעם שלכם עשיר ומגוון והשטח גדול מספיק להכיל את כל המאוויים הנופיים שלכם, אפשר לשלב שיחים, פרחים ועצים. ניתן לקרות חלק מהגינה  בפרגולה, להתקין בה פינות ישיבה מוצלות ועוד.

הקמת גינות נוי היא חלק בלתי נפרד מעיצוב חזות הבית. גינה נאה תורמת לאסתטיקה של הבית וסביבתו. היא מהווה מקום יפה ונוח לאירוח אורחים בחלק ניכר מימות השנה. גינה מוסיפה צבע וחיים. מחזורי הפריחה והקמילה החוזרים חלילה מעידים על מעגליות החיים, על צמיחה והתחדשות הבאים לאחר הנבילה.

אנשי מקצוע ישמחו לחזור אליכם עם הצעה מפורטת להקמת גינה בביתכם או במשרדכם. הגינה  מהווה כרטיס ביקור. היא מעידה  על החשיבות שמייחסים בעליה לניקיון ולאסתטיקה. היא משרה אווירה מרגיעה. היא מהווה פיסה של טבע גם כשהיא ממוקמת במרכז סביבה עירונית מובהקת. הקמת גינות היא מעשה של הבטחה ותקווה. יש בו משום תכנון העתיד להיראות ולפרוח. תתחדשו מראש!

דילוג לתוכן