איך בוחרים זר פרחים מוצלח?

יש לא מעט הזדמנויות בחיים, שבהן אתם תרצו לרכוש זר פרחים איכותי ויפה במיוחד. אפשר שתרצו זר לקישוט הבית שלכם, זר במתנה להורה לכבוד יום הולדת, זר לבן או בת זוג שאתם אוהבים, זר לילדים שלכם, או לכל מטרה אחרת באשר היא – הזר הוא תמיד מתנה נהדרת לעצמכם ולאחרים. עם זאת, אתם גם שואלים את עצמכם כמובן, כיצד אפשר לבחור בזר המתאים? איך תדעו שמדבור באמת על זר מוצלח במיוחד? מעבר לעין הבוחנת שלכם, הנה עוד כמה דברים שיעזרו לכם לבחור.

כך בוחרים בזר מעולה

  • גובה הזר – אחד הקריטריונים שיעזרו לכם לבחור זר פרחים הוא דווקא הגובה של הזר. ישנם זרים גבוהים, ישנם בינוניים וישנם נמוכים. חישבו תמיד מהו המקום שבו הזר יוצב – האם זהו מקום שבו הגיוני שהזר יהיה גבוה במיוחד – כמו למשל בפינת החדר, או במידה והזר למשל נמצא על שולחן האוכל ואז יש עדיפות לזר נמוך יחסית.
  • צבעים – אפשר למצוא כיום זרי פרחים בכל הצבעים שרק רוצים, אז איך בוחרים? קחו בחשבון שצבעים חזקים במיוחד כמו אדום או כחול יוצרים נוכחות גבוהה בחדר וקשה להתעלם מהם ואם זו המטרה שאתם מחשפים בחרו בזרים האלו. ישנם כמובן זרים פרחים בצבעים ניטרליים יותר כמו לבן או תכלת והם יותר נועדו להשתלב עם העיצוב הכללי בחדר.
  • מהות האירוע – אם בוחרים זר פרחים כמתנה למשל ליום הנישואין, אפשר שהוא ייראה שונה מזר הפרחים שאתם תקנו במתנה לחבר טוב שמארח אתכם בחג. ישנם זרים שמצהירים יותר על אהבה רומנטית, יש שמצהירים על חברות טובה, יש זרים שמביעים שמחה חזקה – וזה למשל זר פרחים שכדאי לקנות לאישה שזה עתה ילדה, וכיו"ב.

ותמיד גם אפשר להתייעץ

זכרו שבכל מקרה, אינכם חייבים לבחור לבדכם את הזר. תמיד אפשר להתייעץ עם חברים טובים וקרובי משפחה נוספים, וכמובן גם עם המוכרים בחנות הפרחים, שישמחו לסייע לכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן